IX Niedziela Zwykła – 2 VI 2024r. 2024-05-31

IX Niedziela Zwykła – 2 VI 2024r.

1. Dziękuję parafianom z Zawad ul. Makuszyńskiego za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła w piątek na godz. 17.30 proszę parafian z Zawad ul. Piwnej i Rolniczej.
  2. Za tydzień będzie zbierana puszka na uczelnie katolickie.
  3. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  4. Patryk Weber kawaler par. Św. Jacka w Borze Zapilskim oraz Kamila Górka panna par. tutejsza (zapowiedź druga)
  5. Mateusz Trzepizur kawaler par. tutejsza oraz Weronika Niedojadło panna par. tutejsza (zapowiedź pierwsza)
  6. Adam Orszulak kawaler par. Św. Franciszka z Asyżu w Ostrowach nad Okrzą oraz Natalia Lesik panna par. tutejsza (zapowiedź pierwsza)
  7. W czwartek przeżywamy zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 17.00 z poświęceniem wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwem dzieci.
  8. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Do chorych wyruszę o godz. 10.00 a spowiedź od godz. 15.30.
  9. W czerwcu nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa zawsze po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.