Parafia Św. Józefa Robotnika

w Popowie

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 IX 2023r. 2023-09-13

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 10 IX 2023r.

 

  1. Dziękuję parafianom z Popowa ul. Reymonta za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę do sprzątania w piątek na godz. 17.30 parafian z Popowa ul. Reymonta od nr. 92 do ostatniego numeru.
  2. W środę przeżywamy Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Nasze modlitwy rozpoczniemy od różańca o godz. 17.30 a dopełnimy Mszą św. o godz. 18.00. Proszę, aby Panie z Żywego Różańca przewodniczyły tej modlitwie. Weźmy ze sobą świece na procesję. Taca w tym dniu przeznaczona jest na utrzymanie kaplicy MB.

W tym dniu serdecznie zapraszam wszystkich, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania na godz. 17.00 na półgodzinne spotkanie formacyjne a później na nabożeństwo. Zapraszam też chętnych, którzy pragną przygotowywać się do sakramentu bierzmowania z kl. VI SP również na godz. 17.00.

  1. Zbiórki dla ministrantów ze Szkoły Podstawowej w tym roku będą w środy o godz. 16.00.
  2. Wszystkich chłopców, którzy pragną wstąpić w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza (zostać ministrantami) zapraszam w czwartek do kościoła na godz. 16.00. (spotkanie będzie trwać 45 minut)
  3. W czwartek przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Nie zapomnijmy o przyozdobieniu przydrożnych krzyży.
  4. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  5. Szymon Woźniak kawaler par. tutejsza oraz Angelika Dądela panna par. tutejsza (zapowiedź druga)
  6. W przyszłą niedzielę będzie zbierana puszka na Archidiecezjalne Uczelnie Katolickie.
  7. Biuro Turystyczne „Alf” z Opola, które organizuję pielgrzymkę do Ziemi Świętej informuje, że w środę o godz. 20.00 w salce katechetycznej odbędzie się ostatnie spotkanie przed wyjazdem. Biuro „Alf” prosi, aby zabrać ze sobą resztę pieniędzy do wpłaty PLN oraz USD.