Parafia Św. Józefa Robotnika

w Popowie

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 IX 2023r. 2023-09-02

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 3 IX 2023r.

  1. Dziękuję parafianom z Popowa ul. Reymonta za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę do sprzątania w piątek na godz. 17.30 parafian z Popowa ul. Reymonta od nr. 70 do nr. 91.
  2. Nasza parafia od 13 sierpnia (Matki Bożej Fatimskiej) posiada nowe bardziej rozbudowane i nowocześniejsze organy. Ta kosztowna inwestycja nie byłaby możliwa, gdyby nie znaczące wsparcie finansowe Państwa Ewy i Mariusza Szataniak za co składam Wielkie Bóg zapłać. Niech nam służą jak najlepiej.
  3. Serdecznie zapraszam rodziców wraz z dziećmi, które w tym roku przyjmą I Komunię Św. za tydzień w niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30. Podczas eucharystii zostanie wygłoszone słowo Boże na temat przygotowania a po Mszy św. odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne.
  4. Zbiórki dla ministrantów ze Szkoły Podstawowej w tym roku będą w środy o godz. 16.00.
  5. Wszystkich chłopców, którzy pragną wstąpić w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza (zostać ministrantami) zapraszam w czwartek do kościoła na godz. 16.00. (spotkanie będzie trwać 45 minut)
  6. W piątek przeżywamy w Kościele Święto Narodzenia NMP. Z tej okazji odbędzie się w tym dniu podczas Mszy św. błogosławieństwo ziarna do siewu.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  8. Szymon Woźniak kawaler par. tutejsza oraz Angelika Dądela panna par. tutejsza (zapowiedź pierwsza)