Parafia Św. Józefa Robotnika

w Popowie

OFICJALNE PODZIĘKOWANIA Dla GRUPY TAURON 2023-08-21

OFICJALNE PODZIĘKOWANIA Dla GRUPY TAURON 

Parafia pw. Św Józefa Robotnika wraz z księdzem Proboszczem Grzegorzem Stanulą mieszkańcami Gminy i Gośćmi Parafialnych Dożynek serdecznie dziękują za wsparcie TAURON  i objęcie Patronatu Generalnego nad wydarzenia pn. Dożynki Parafialne w Gminie Popów. Dzięki TAURON zorganizowaliśmy dla mieszkańców i okolic wydarzenie pełne emocji, które zaangażowało duchowo, społecznie i kulturalnie mieszkańców zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Zaprezentowaliśmy wystawę płodów rolnych, a przybyli goście mogli smakować regionalnych  przepysznych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.  

W dniu 20 sierpnia 2023 r. podczas wydarzenia realizowanego na stadionie Ks Liswarta Popów w Zawadach kolejny raz udowodniliśmy, że wspólną pracą i wysiłkiem można wiele osiągnąć.

Wydarzenie, cieszyło się dużym zainteresowaniem medialnym, opinie spływające do nas udowadniają, że udało się zbudować bardzo pozytywny wizerunek Parafii, Gminy i przede wszystkim Partnera Generalnego TAURON.
Dużą frekwencję naszych mieszkańców odnotowaliśmy zarówno podczas koncertów gwiazd lokalnych, gwiazdy wieczór CamaSutra i Marfia ale także na przygotowanych atrakcjach. Uśmiechy i przyjemna atmosfera towarzyszyły nam dzięki Państwa wsparciu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Składamy podziękowania i  wyrazy uznania dla  TAURON za zaangażowanie w rozwój i dobre relacje z otoczeniem.

Dziękujemy!