II Niedziela Adwentu – 4 XII 2022r. 2022-12-03

II Niedziela Adwentu – 4 XII 2022r.

1. Intencje mszalne.
  2. Dziękuję parafianom z Dąbrowy za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy św. proszę do sprzątania kościoła parafian z Dąbrowy od nr 11 do nr 20.
  3. Dzisiaj przeżywamy XXII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Z tej racji jest zbierana puszka na wsparcie tego kościoła.
  4. W zakrystii można nabyć świece „Caritas” na stół Bożonarodzeniowy w cenie 10zł.
  5. Od piątku będzie można nabyć w zakrystii opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na spłatę za zakup pieca i renowacje instalacji grzewczej w naszej świątyni oraz na zakup paliwa do pieca. Na obecną chwilę mamy do spłaty 40.000zł. Z góry składam podziękowanie za każdy grosz złożony na ten cel.
  6. Serdecznie zapraszam dzieci z lampionami na Msze św. roratnie w środy i piątki.
  7. W czwartek przeżywamy w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Serdecznie zapraszam dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Św., aby podczas tej Mszy św. odebrały poświęcone medaliki z Niepokalaną.
  8. W piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. dr Paweł Kostrzewski. Serdecznie zapraszam na 3 dni intensywnych ćwiczeń duchowych. Spowiedź adwentowa w sobotę:
  9. 8.00-8.45
  10. 14.30-15.15