XIII Niedziela Zwykła - 26 VI 2022r. 2022-06-24

XIII Niedziela Zwykła - 26 VI 2022r.

2. Dziękuję parafianom z Popowa ul. Długosza za posprzątanie kościoła. W piątek do sprzątania kościoła po wieczornej Mszy św. proszę Parafian z Popowa ul. Długosza od nr. 15 do ostatniego numeru.
  3. Składam Wielkie Bóg zapłać za złożone kwiaty do kościoła od parafian z Popowa ul. Długosza, Ogrodowej i Osiedlowej.
  4. Dzisiaj taca inwestycyjna na cele parafialne.
  5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Do chorych wyruszę o godz. 10.00. Spowiedź od godz. 17.30. Podczas spowiedzi będzie wystawiony Najświętszy Sakrament.
  6. W okresie wakacji Mszę św. od poniedziałku do soboty będą odprawiane o 19.00.
  7. W środę przeżywamy Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. W tym dniu będzie zbierana taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej (świętopietrze).
  8. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  9. Adam Rus kawaler par. tutejsza oraz Magdalena Janina par. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Częstochowie (zapowiedź druga)
  10. Jarosław Sawicki kawaler par. Św. Jakuba Ap. w Krzepicach oraz Karolina Malina panna par. tutejsza (zapowiedź pierwsza)
  11. Dzisiaj o godz. 15.30 Wspólnota Krwi Chrystusa serdecznie zaprasza na modlitwę Koronką do Krwi Chrystusa.
  12. W tym miesiącu do wieczności odeszli Śp. Józef Siewior. Wieczny odpoczynek…