Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 12 VI 2022r. 2022-06-11

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 12 VI 2022r.

2. Dziękuję parafianom z Popowa z ul. Reymonta za posprzątanie kościoła. Za dwa tygodnie w piątek po wieczornej Mszy św. proszę Parafian z Popowa ul. Długosza od nr. 1 do nr. 14. (ze względu na długi weekend)
  3. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii ku czci Św. Piotra i Pawła odbędzie się 25 czerwca (sobota) 2022r. Zapisy w zakrystii.
  4. Msza św. o godz. 6.30 w intencji pielgrzymki
  5. Wyjście o godz. 7.00
  6. Dojście na Jasną Górę ok. godz. 16.00
  7. Droga krzyżowa na wałach Jasnej Góry
  8. Apel Jasnogórski o godz. 21.00 w kaplicy Matki Bożej
  9. O godz. 22.00 powrót autokarem dla chętnych
  10. Pielgrzymkę zabezpieczają druhowie z OSP ze Zborów
  11. W trakcie Mszy św. porannej będzie zbierana ofiara na pokrycie kosztów pielgrzymki (ofiara dobrowolna)
  12. Dzisiaj puszka na Uczelnie Katolickie naszej Archidiecezji.
  13. W poniedziałek przeżywamy nasze nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej. Nasze modlitwy rozpoczniemy godz. 17.30 różańcem a zwieńczymy je Mszą św. o godz. 18.00. Mszy św. przewodniczy i głosi Słowo Boże ks. dr Kamil Zadrożny – Prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie. Serdecznie zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Podczas nabożeństwa fatimskiego będzie zbierana taca na upiększenie kaplicy Matki Bożej.
  14. W czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa.