Uroczystość Zesłania Ducha Św. - 5 VI 2022r. 2022-06-04

Uroczystość Zesłania Ducha Św. - 5 VI 2022r.

2. Dziękuję parafianom z Popowa z ul. Reymonta za posprzątanie kościoła. Za tydzień
    w piątek po wieczornej Mszy św. do sprzątania kościoła proszę Parafian
    z Popowa ul. Reymonta od nr 91 do ostatniego numeru.
  3. W czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana odprawiane są po wieczornej Mszy św.
  4. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  5. Przemysław Wawrzak kawaler parafia tutejsza oraz Kamila Krawczyk panna par. Bożego Ciała w Kłobucku (zapowiedź druga)
  6. Jakub Szczepaniak kawaler par. tutejsza oraz Marta Kokoszka panna par. tutejsza (zapowiedź druga)
  7. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii ku czci Św. Piotra i Pawła odbędzie się 25 czerwca (sobota) 2022r. Wyjście pielgrzymki o 7.00 spod kościoła. Zapisy w zakrystii. Szczegóły podam w przyszłym tygodniu.
  8. Duszpasterstwo dzieci i młodzieży: Serdecznie zapraszamy na Kongres Eucharystyczny na Jasną Górę w sobotę 11 czerwca 2022 r.na godzinę 10.30. Nasze zaproszenie kierujemy w pierwszym rzędzie do dzieci, które w tym roku przystąpiły po raz pierwszy do Komunii św. oraz do ministrantów i scholii. Prosimy byście przybyli na Jasną Górę w strojach komunijnych i liturgicznych. Po Eucharystii, będzie jeszcze czas na wspólne świętowanie, na śpiew i zabawę wraz z zespołem Arka Noego.
  9. Ogłoszenie Sołtysa Wsi Zawady.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Wsi Zawady na spotkanie w dniu 10.06.2022r.(piątek) o godz. 19.00 w Centrum Usług Społecznościowych. Tematem spotkania będzie organizacja Dożynek Parafialnych. Bardzo proszę o przybycie.

1. Za tydzień puszka na Uczelnie Katolickie naszej Archidiecezji.