Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29 V 2022r. 2022-05-27

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 29 V 2022r.

2. Dziękuję parafianom z Popowa ul. Reymonta za posprzątanie kościoła. Za tydzień w piątek po wieczornej Mszy św. do sprzątania kościoła proszę Parafian
    z Popowa ul. Reymonta od nr 70 do nr 90.
  3. Tydzień temu dzieci pierwszokomunijne ofiarowały na cele misyjne 890zł. Składam wielkie Bóg zapłać.
  4. Dzisiaj taca inwestycyjna na potrzeby parafii.
  5. Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Krwiodawstwa KLUB HDC PCK przy Urzędzie Gminy Popów z siedzibą w Zawadach organizuje: PIKNIK PROMUJĄCY KRWIODASTWO 4 czerwca 2022r. (sobota) przy Urzędzie Gminy Popów w Zawadach. Rozpoczęcie pikniku o godz. 15.00.
  6. W tym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca wyruszę do chorych o godz. 10.00. Spowiedź od godz. 15.30.
  7. Plan ołtarzy na Boże Ciało w tym roku:
  8. Pierwszy ołtarz przy Szkole w Popowie (przy krzyżu). Proszę o przygotowanie ołtarza parafian z ul. PCK, Strażackiej i Reymonta.
  9. Drugi ołtarz na ul. Długosza przy domu Państwa Szmigiel. Proszę o przygotowanie ołtarza parafian z ul. Długosza, Osiedlowej i Ogrodowej.
  10. Trzeci ołtarz na ul. Pajęczańskiej przy domu Państwa Taranek. Proszę
    o przygotowanie ołtarza parafian z ul. Pajęczańskiej, Harcerskiej i Dębia.
  11. Czwarty ołtarz przy Grocie Matki Bożej. Proszę o przygotowanie ołtarza Kół Żywego Różańca.

Serdecznie proszę o zabezpieczenie tej pięknej uroczystości druhów  z OSP.

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  2. Krzysztof Janeczek kawaler par. tutejsza oraz Adriana Kiszka panna par. Św. Leonarda w Mykanowie (zapowiedź druga)
  3. Przemysław Wawrzak kawaler parafia tutejsza oraz Kamila Krawczyk panna par. Bożego Ciała w Kłobucku (zapowiedź pierwsza)
  • W tym miesiącu do wieczności odeszli: Śp. Grzegorz Leszczyński. Wieczny odpoczynek…