VI Niedziela Wielkanocy 22 V 2022r. 2022-05-21

VI Niedziela Wielkanocy 22 V 2022r.

2. Dziękuję rodzicom dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii Św. za posprzątanie kościoła. Za tydzień w piątek po wieczornej Mszy św. do sprzątania kościoła Parafian z Popowa ul. Reymonta od nr 51 do nr 69.
  3. Fundacja „Życie i Rodzina” prowadzi zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo”, mającym na celu ochronę dzieci przed śmiercią w łonach matek. W zakrystii można złożyć podpis pod tym projektem.

JP II powiedział, że „Naród, który zabija swoje dzieci jest narodem bez przyszłości”.

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  2. Mateusz Barczyk kawaler par. Św. Józefa Rzemieślnika w Częstochowie oraz Paulina Kotowicz panna par. tutejsza (zapowiedź druga)
  3. Krzysztof Janeczek kawaler par. tutejsza oraz Adriana Kiszka panna par. Św. Leonarda w Mykanowie (zapowiedź pierwsza)