IV Niedziela Wielkanocy 8 V 2022r. 2022-05-06

IV Niedziela Wielkanocy 8 V 2022r.

2. Dziękuję parafianom z Popowa ul. Reymonta za posprzątanie kościoła. Za tydzień w piątek do sprzątania kościoła proszę rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. Godziny sprzątania proszę ustalić miedzy sobą.
  3. W sobotę na godz. 13.00 zapraszam dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. na spowiedź i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. (zabierzmy świece)
  4. W piątek przeżywamy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je różańcem o godz. 17.30 a godz. 18.00 Msza św. z procesją. Szczególnie zapraszam młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
  5. W poniedziałek wyruszamy na pielgrzymkę do Góry Św. Anny i do zamku w Mosznej. Organizator prosi, aby zabrać ze sobą legitymacje emerytów i rencistów. Wyjazd o godz. 6.00 spod kościoła.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  7. Kamil Plaminiak kawaler par. tutejsza oraz Paulina Podborączyńska panna par. tutejsza
  8. Mateusz Andrzejczyk kawaler par. tutejsza oraz Paulina Niezgoda par. tutejsza