III Niedziela Wielkanocy 1 V 2022r. 2022-05-02

III Niedziela Wielkanocy 1 V 2022r.

Odpust Parafialny

2. Dziękuję parafianom z popowa ul. Reymonta za posprzątanie kościoła. Za tydzień w piątek po wieczornej Mszy św. proszę do sprzątania kościoła parafian z Popowa ul. Reymonta od nr 21 do nr 50.
  3. W zakrystii można nabyć obraz Matki Bożej Popowskiej w Różanej Girlandzie. Serdecznie zachęcam, aby oblicze naszej Pani królowało w naszych domach i rodzinach.
  4. Dzisiejsza taca z sumy odpustowej przeznaczona jest na budowę dębowych ławek do kaplicy Matki Bożej.
  5. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo o godz. 15.30 a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek do chorych wyruszę o godz. 10.00 a spowiedź od godz. 15.30.
  • We wtorek na godz. 11.30 serdecznie zapraszam Braci Strażaków z OSP Dębia, Popowa i Zborów, abyśmy uroczyście przez ręce Maryi u Św. Floriana wyprosili zdroje potrzebnych łask.
  • Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci Św. Józefa Robotnika Patrona naszej parafii. Mszy św. przewodniczył ks. Sławomir Bartoszuk – proboszcz parafii p.w. Św. Jana Kantego w Częstochowie. Serdecznie dziękuję za odprawienie Mszy św. i wygłoszone Słowo Boże. Dziękuję całej asyście: OSP z Dębia i Zborów, Chórowi Parafialnemu i Młodzieżowemu, Siostrom z Żywego Różańca, LSO, Siostrom Krwi Chrystusa, dzieciom sypiącym kwiatki i dzieciom fatimskim. Po skończonej procesji i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem odbędzie się poświecenie róż.