XXVII Niedziela Zwykła 3 X 2021r. 2021-10-04

XXVII Niedziela Zwykła 3 X 2021r.

2. Dziękuję parafianom z Kamieńszczyzny za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła w piątek po wieczornej Mszy świętej parafian z Zawad ul. Makuszyńskiego od nr 1 do 10.
  3. W środę na godz. 16.30 zapraszam młodzież z kl. VIII SP i I Szkoły Średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na różaniec, Msze św. i spotkanie.
  4. W czwartek na godz. 16.30 zapraszam młodzież z kl. II i III Szkoły Średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na różaniec, Msze św. i spotkanie.
  5. Bardzo proszę bierzmowanych o uzupełnienie brakujących dokumentów, które są wymagane, aby przystąpić do sakramentu.
  6. W październiku różaniec w tygodniu o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 14.30. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy.
  7. Za tydzień w niedzielę przeżywamy XXI Dzień Papieski. Puszka na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Zapraszam wspólnotę Żywego Różańca w czwartek we Wspomnienie NMP Różańcowej na Mszę św. prosząc o Boże błog. i opiekę MB.
  • Można przynosić karteczki na wypominki jednorazowe, oktawalne i roczne.