Parafia Św. Józefa Robotnika

w Popowie

XXVI Niedziela Zwykła 26 IX 2021r. 2021-09-25

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła 26 IX 2021r.

 1. Intencje Mszy św.
 2. Dziękuję parafianom z Dębia za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła w piątek po wieczornej Mszy świętej parafian z Kamieńszczyzny.
 3. Dzisiaj o godz. 11.30 na Mszy św. odbędzie się poświęcenie modlitewników
  i różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.
 4. W środę na godz. 17.00 zapraszam młodzież z kl. VIII SP i I Szkoły Średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Msze św. i spotkanie.
 5. W czwartek na godz. 17.00 zapraszam młodzież z kl. II i III Szkoły Średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Msze św. i spotkanie.
 6. Dzisiaj taca inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.
 7. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Do chorych wyjątkowo wyruszę wcześniej, bo o godz. 8.00. Spowiedź od godz. 15.30. Serdecznie zapraszam szczególnie dzieci i młodzież. W czasie spowiedzi będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 • Dzisiaj Koronka do Krwi Chrystusa o godz. 14.30. Wspólnota serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy.
 • Od 1 października rozpoczynamy naszą modlitwę różańcową. W tygodniu różaniec o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 14.30.
 • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Gregor Weinrich par. Św. Elżbiety w Dreźnie i Sylwia Weinrich par. Św. Elżbiety w Dreźnie.
 • W tym miesiącu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: Śp. Stanisława Szczepaniak, Kazimiera Misiak i Marian Konopka. Wieczny odpoczynek…