XXIV Niedziela Zwykła 12 IX 2021r. 2021-09-16

XXIV Niedziela Zwykła 12 IX 2021r.

2. Dziękuję parafianom z Dębia za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła w piątek po wieczornej Mszy świętej parafian z Dębia

od nr 61 do nr 65.

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paweł Bartoszek, kawaler, par. tutejsza i Marlena Lis, panna, par. tutejsza; Mateusz Wojtyra, kawaler, par. Wąsosz Górny i Izabela Antczak, panna, par. tutejsza. Zapowiedź druga.
  2. Dzisiaj Słowo Boże na każdej Mszy św. głosi ks. Michał Pierzchała, który od października wyrusza na studia doktoranckie na KUL.
  3. Za tydzień zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  4. W poniedziałek kolejne spotkanie z Matką Bożą Fatimską. Rozpoczniemy modlitwy o godz. 17.30 różańcem a o godz. 18.00 Msza św. Prowadzi ks. dr Paweł Kostrzewski. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.