VI Niedziela Wielkanocna 9 V 2021r. 2021-05-13

VI Niedziela Wielkanocna 9 V 2021r.

Dziękuję parafianom z Dąbrowy za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła w piątek po wieczornej Mszy św. rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do pierwszej komunii św..

W sobotę zapraszam dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na spowiedź. Pierwsza grupa na godz. 10.00, druga na godz. 12.00.

W tym tygodniu przeżywamy pierwsze w naszej wspólnocie parafialnej nabożeństwo do MB Fatimskiej. W czwartek nasze modlitwy rozpoczniemy o godz. 17.30 różańcem i Litanią Loretańską a o godz. 18.00 msza św. z procesją wokół kościoła z figurką Matki Bożej Fatimskiej. Ofiary składane na tace będą przeznaczone na budowę ołtarza dla Matki Bożej w bocznej kaplicy. Nabożeństwa fatimskie będą odbywać się 13 dnia miesiąca od maja do października. Słowo Boże podczas nabożeństw wygłosi ks. dr Paweł Kostrzewski.

Bardzo serdecznie zapraszam do kancelarii parafialnej osoby, które ofiarowały zdjęcia do książki historycznej dotyczącej naszej parafii. Zeskanowane zdjęcia muszą być szczegółowo opisane (data, osoby, miejsce).