V Niedziela Wielkanocna 2 V 2021r. 2021-05-03

V Niedziela Wielkanocna 2 V 2021r.

Dziękuję parafianom z Dąbrowy i ze Zborów za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła w piątek po wieczornej Mszy św. parafian z Dąbrowy od nr 17 do nr 23a.

Bardzo serdecznie zapraszam do kancelarii parafialnej osoby, które ofiarowały zdjęcia do książki historycznej dotyczącej naszej parafii. Zeskanowane zdjęcia muszą być szczegółowo opisane (data, osoby, miejsce).

Nabożeństwa majowe ku czci NMP w niedzielę i święta o godz. 14.30 natomiast w tygodniu o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek do chorych wyruszę o godz. 11.00. Spowiedź od godz. 15.30.

We wtorek na godz. 17.00 serdecznie zapraszam Strażaków z OSP ze Zborów, Dębia i Popowa wraz z rodzinami na Mszę św. Będzie to czas, aby dziękczynić Panu Bogu za wstawiennictwem Św. Floriana za wszelkie dobro od Niego otrzymane.

W sobotę Uroczystość Św. Stanisława BM – Głównego Patrona Polski. Msza św. zbiorowa o godz. 8.30.

Zmarli w miesiącu kwietniu: Śp. Adam Ligus, Zenobia Koźlińska i Daniela Krawczyk. Wieczny odpoczynek…