Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 4 IV 2021r. 2021-04-07

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 4 IV 2021r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz za ofiary składane przy okazji błogosławieństwa pokarmów na rzecz bieżących remontów w naszej świątyni.
  1. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do radosnego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. OSP ze Zborów i Dębia za warte przy Grobie Pańskim; LSO za piękna asystę w Triduum Paschalnym, Młodzieży wraz z opiekunami za wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Mazik, kawaler z par. p.w. Św. Andrzeja Ap. w Wąsoszu Górnym oraz Patrycja Sikora, panna z par. tutejszej. Zapowiedź druga.
  2. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła w piątek po wieczornej Mszy św. parafian ze Zborów od nr. 61-80.
  3. Państwowa Straż Pożarna ofiarowała dla naszej parafii maseczki. Bardzo proszę, aby przedstawiciel rodziny zabrał jedno opakowanie dla domowników. Bóg zapłać za ten dar serca.
  4. W piątek można spożywać pokarmy mięsne, ponieważ trwa oktawa Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.