V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21 III 2021r. 2021-03-22

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21 III 2021r.

1. W okresie Wielkiego Postu w naszym kościele nabożeństwo drogi krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 14.30 nabożeństwo Gorzkich Żali.

1. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki, która jest przy krzyżu na środku kościoła.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła parafianom ze Zborów. Do sprzątania kościoła zapraszam w piątek po wieczornej Mszy św. parafian ze Zborów od nr 56 do nr 66.

1. Dzisiaj przed kościołem nasze Szkolne Koło Caritas będzie rozprowadzać palmy na Niedzielę Palmową.

1. Za tydzień Niedziela Palmowa i poświęcenie palm przed każdą Mszą św.

1. Rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Grzegorz Piec – wikariusz Parafii p.w. św. Lamberta w Radomsku.

1. Spowiedź w naszej parafii we wtorek w godzinach:

8.00-8.30

15.30-16.00

17.15-18.00

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Łukasz Konrad Przygoda, kawaler z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Opatowie oraz Jolanta Agnieszka Kopyt, panna z par. tutejszej. Zapowiedź druga. Szymon Gustaw Mandat, kawaler, par. p.w. bł. M. Kozala w Działoszynie oraz Małgorzata Ptak, panna, par. tutejsza. Zapowiedź pierwsza.