II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2021-01-03

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 3 I 2021r.

2. Dziś druga niedziela po Narodzeniu Pańskim.
  3. W środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu będzie poświecenie kredy i kadzidła. Zostaną przygotowane gotowe pakiety z kadzidłem i kredą. Ofiary zabrane przy tej okazji będą przeznaczone na Liturgiczną Służbę Ołtarza.
  4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się w tym dniu szczególnie o nowe i święte powołania kapłańskie oraz za naszego kleryka Kacpra.
  5. W 2021 roku w naszej wspólnocie parafialnej zaczynamy przeżywać każdą pierwszą niedzielę miesiąca jako Niedzielę Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po skończonej Mszy św. będzie dłuższa adoracja z rozważaniem.
  6. Dzisiaj o godz. 14.30 różaniec. Serdecznie zapraszam.
  7. W u biegłym tygodniu na tacę inwestycyjną zebrano 3290 zł. Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom.
  8. W tym tygodniu na cele parafialne wpłynęło z Dąbrówki 240 zł, Florianowa 200 zł, Zawad ul. Piwna 150 zł i ze Zborów ul. Spokojna 200 zł. Składam wielkie Bóg zapłać.
  9. Do sprzątania kościoła zapraszam w piątek o godz. 18.00 parafian z Florianowa od nr 1a do nr 3.
  • Do wieczności w tym tygodniu odeszła Śp. Czesława Pijan. Wieczny odpoczynek…