IV Niedziela Adwentu 2020-12-20

IV NIEDZIELA ADWENTU

2. Dziś IV Niedziela Adwentu.
  3. Tydzień temu wsparliście WSD w Częstochowie w kwocie 1460zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom.
  4. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna. Obecnie jeszcze trwają remonty w kaplicy przedpogrzebowej.
  5. W środę o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek Msza św. o godz. 8.30 za zmarłych w 2020r. Po skończonej Mszy św. wyruszymy w procesji na cmentarz i tam odmówimy modlitwy i zapalimy znicze. W kościele będą przygotowane znicze dla każdej rodziny.
  7. Zachęcam Was drodzy parafianie, aby dzień Wigilii był dniem szczególnym. Niech nie braknie tradycyjnych zwyczajów wigilijnych: łamania opłatkiem, wspólnej modlitwy, odczytania fragmentu Ewangelii oraz wspólnego kolędowania. O godz. 24.00 pasterka. Taca z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Serdecznie zapraszam do świętowania tego wspaniałego wydarzenia jakim są narodziny naszego Zbawiciela. Pragnę serdecznie zaprosić dzieci wraz z rodzicami, aby odwiedzały nowo narodzone Dziecię w szopce betlejemskiej.
  8. Msze św. w piątek i sobotę jak w niedzielę czyli: 8.30, 11.30 i 15.00.
  9. W sobotę w święto Św. Szczepana i poświęcenie owsa. Puszka na Wyższe Uczelnie Katolickie.
  • Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Reymonta.
  • Można nabyć opłatki, w zakrystii oraz na plebanii. Pieniądze zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła i wynagrodzenie dla organisty.
  • W tym tygodniu na cele parafialne wpłynęło z Florianowa 100zł. Składam wielkie Bóg zapłać.