III Niedziela Adwentu 2020-12-14

III NIEDZIELA ADWENTU

1. Dziś III Niedziela Adwentu. Zapraszam w tygodniu na Msze św. Roratnie.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego. Bóg zapłać za Wasze ofiary składane na ten cel.
  3. Tydzień temu do puszki na Pomoc Kościołowi na Wchodzie zebrano 468. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom.
  4. W środę o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek o godz. 17.00 nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Reymonta. Sprzątanie kościoła w piątek o godz. 18.00. Zapraszam parafian z Popowa ul. Reymonta od nr 77 do nr 91.
  6. Świece Caritas na stół wigilijny są dostępne w zakrystii. Cena 7zł.
  7. Można nabyć opłatki, w zakrystii oraz na plebanii. Pieniądze zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła i wynagrodzenie dla organisty.
  8. Zakupiliśmy 1000 litrów oleju opałowego do naszego kościoła. Koszt oleju + serwis pieca +remont w kotłowni 3800zł.
  9. W piątek o godz. 9.00 wyruszę do chorych z posługą sakramentalną. Bardzo proszę zgłaszać chętnych do przyjęcia posługi kapłana przed zbliżającymi się świętami.
  • W tym tygodniu na cele parafialne wpłynęło z Dębia 100zł. Składam wielkie Bóg zapłać.