XXXIII Niedziela Zwykła 2020-11-14

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś XXXIII niedziele zwykła, naszymi i ofiarami wspieramy Nuncjaturę Apostolską. Puszka przeznaczona jest na ten cel. Bóg zapłać wszystkim za wsparcie tego dzieła.
  2. W środę msza św. o godz. 17.00 i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek msza św. o godz. 17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Dziękuję tym wszystkim , którzy dbają o czystość na naszym cmentarzu parafialnym. Jest to wyraz naszej czci i szacunku dla naszych ukochanych zmarłych. Bardzo proszę o zachowanie czystości w obejściu naszego cmentarza parafialnego. Jest to miejsce święte i jest niedopuszczalne, aby śmieci przerzucać przez płot. Obecnie trwają prace przygotowawcze do rozbudowania naszego cmentarza. Bardzo proszę, aby nie przywozić ziemi i innych rzeczy na nowy plac cmentarny.
  5. Jako nowy administrator parafii pragnę spotkać się w tym tygodniu z następującymi grupami:

- w poniedziałek o godz. 18.30 z Radą Duszpasterską (I grupa);

- we wtorek o godz. 18.30 z Radą Duszpasterską (II grupa);

- w środę o godz. 18.30 z osobami odpowiedzialnymi za I Komunię św.

- w czwartek o godz. 18.30 z główną Zelatorką Żywego Różańca

Zebrania odbędą się na plebanii. Serdecznie zapraszam. Ze względu na panującą epidemię, nie ma obowiązku uczestniczenia w takim spotkaniu.

W takim przypadku proszę o kontakt telefoniczny, aby omówić bieżące sprawy naszej parafii.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Reymonta. Sprzątanie kościoła w piątek o godz. 18.00. Zapraszam parafian z Popowa ul. Reymonta od nr 28 do nr 41.
  2. W przyszłą niedzielę będzie nowy zeszyt intencji na rok 2021.
  3. W najbliższym czasie w związek małżeński pragną wstąpić: Rafał Michał Gaweł, kawaler lat 30. z parafii tutejszej oraz Marta Teresa Skóra, panna, lat 31 z parafii pw. NMP Anielskiej w Kleszczowie. Zapowiedź pierwsza.
  4. W tym tygodniu na potrzeby naszej parafii wpłynęło 100zł ofiar indywidualnych z Dębia. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcą i dobroczyńcom.
  • Do wieczności w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł
    śp. Franciszek Graj i śp. Jan Praszczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.